Центр судинної хірургії пропонує висококваліфіковану медичну допомогу для діагностики, лікування та профілактики захворювань судин. Наш заклад обладнаний сучасними технологіями та залучає досвідчених судинних хірургів, які ефективно застосовують інноваційні методики лікування.

Наша команда також надає консультативну допомогу пацієнтам з хворобами судин та здійснює післяопераційне спостереження та реабілітацію. Ми розуміємо важливість індивідуального підходу до кожного пацієнта і прагнемо забезпечити найкращі результати лікування та поліпшення  якості життя. Відвідавши наш центр, ви можете бути впевнені, що отримаєте високоякісну медичну допомогу. Ми працюємо на благо вашого здоров'я і зробимо все можливе, щоб ви почувалися краще.

Київська-міська-клінічна-лікарня-№1медична-сестра

Передопераційний період

Головною метою передопераційної підготовки є максимальне зниження можливих ускладнень і ризиків на всіх етапах операції.
Оскільки хірургічне втручання — це значний стрес для всього організму, необхідно враховувати всі позитивні і негативні фактори. Для уникнення можливих ускладнень після операції, необхідно якомога більше інформації отримати на первинній і наступних консультаціях у лікаря.
Види обстежень перед операцією
Скорочене обстеження виконується для операцій під місцевою анестезією:
- загальний аналіз крові;
- біохімічний аналіз крові;
- глюкоза крові;
- загальний аналіз сечі;
- коагулограма;
- реакція Вассермана;
- група крові та резус-фактор;
- аналіз крові на ВІЛ-інфекцію.
Повне обстеження виконується для операцій під загальним наркозом та включає:
- загальний аналіз крові;
- загальний аналіз сечі;
- глюкоза крові;
- біохімічний аналіз крові, глюкоза крові;
- група крові та резус-фактор;
- коагулограма;
- аналіз крові на HbsAg, HCV, реакція Вассермана;
- електрокардіограма, УЗд серця;
- рентгенографія органів грудної клітки;
- огляд гінеколога, уролога, терапевта за потреби.
Весь перерахований вище список досліджень можна пройти в клініці протягом 1-2 годин.
Нагадуємо Вам, що результати аналізів дійсні протягом 10 днів
За 1 день до операції пацієнту необхідно!
Зателефонувати лікарю для підтвердження часу прибуття на операцію

Підготовка до оперативного втручання

Реабілітація

Перший час у післяопераційний період у пацієнтів можуть бути больові відчуття та оніміння шкіри в місці проколу. З часом неприємні відчуття пройдуть самі по собі. При необхідності лікар може призначити знеболюючі препарати. Синці та гематоми — ще одні неприємні наслідки на шкірі, які теж проходять з впливом часу (протягом місяця).

Обов`язкові умови для швидкого одужання!
Щоденні піші прогулянки на свіжому повітрі в помірному темпі, без фізичних навантажень — 1-2 години на добу, виконання легкої домашньої роботи.
Дотримуватися призначення і рекомендації хірурга, так як це суттєво впливає на процес відновлення та період реабілітації.
Своєчасно з’явитися на перев’язку, зняття швів і післяопераційну консультацію яка призначається протягом місяця після операції.
*дата такої консультації залежить від виду і складності оперативного втручання.
Максимальне дотримання гігієни, рекомендації лікаря веде до швидкого загоєння рани та повному одужанню.

Які обмеження існують в реабілітаційний період?

Слід пам'ятати, що виникнення фізичного дискомфорту - це сигнал до припинення дії.Також одним із загальних обмежень під час реабілітаційного періоду є заборона мочити рану, тому в перший тиждень не можна приймати ванну, дозволяється приймати душ з обов’язковим заклеюванням рани спеціальним пластиром.

Гіпоалергенну косметику можна використовувати вже через 2-3 дні, але без попадання на рану аж до зняття швів. Після виписки, за необхідністю пацієнт відвідує клініку для перев'язок. З 4 по 10 день після операції, зазвичай, уже знімаються всі шви. У цей період дуже важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря.

Маєте запитання?

Зв'яжіться з нами

Ваше імʼя
Номер телефону
Коментар (за бажанням):
Надсилаючи форму, я надаю згоду на обробку персональних данних
Дякую! Форма успішно відправлена.
Ой! На жаль щось пішло не так. Спробуйте ще раз